Åpningsdag for turO

Åpningsdagen ble markert på Sletta, der det var lagt opp til “o-sti” for barn. 20 unger med foreldre prøvde seg på oppgavene som var lagt i en runde rundt grusbanen og klubbhuset. De ivrigste fullførte løypa 3 ganger.

Alle deltagerne fikk buff og sitteunderlag som premie etter endt dyst. Det var også lagt opp utdeling av gratiskartet med “grønn tur 1”, et svært populært tilbud blant alle som passerte forbi på Sletta denne formiddagen. Mange gav uttrykk for at de hadde savnet denne type mosjonsaktiviteter i nærmiljøet, så godordene om o-gruppa sine tilbud satt løst.

Klubbens turO-leder var godt fornøyd med responsen på åpningsdagen

Klubbens turO-leder var godt fornøyd med responsen på åpningsdagen

Glade deltager etter fullført o-sti

Glade deltager etter fullført “o-sti”